O nás

Ve STUZA se vždy snažíme o to, aby byl partnery maximálně spokojen.

Jsme přesvědčeni o tom, že heslo ,,Náš partner, Náš pán,, je v dnešní době naprosto klíčové.

Mezi naše priority patří:

  • nekompromisní kvalita celého našeho sortimentu,
  • nejlepší ceny na trhu,
  • skvělá podpora pro všechny naše partnery.

Vyzkoušejte některý z našich produktů a přesvědčte se o našich přednostech.

Na trhu od roku 2016

Společnost RAICOM s.r.o. působí na trhu již od roku 2016. Máme tedy bohaté zkušenosti s prodejem a jsme zkušenými odborníky. V roce 2018 jsme na trh vstoupili se stínicí technikou. Tento segment chceme dále rozšiřovat a posouvat kupředu. Každý den pracujeme na udržení vysokého standardu a pro naše zákazníky chceme být nejen spolehlivým partnerem, ale také přítelem a rádcem. Naše produkty chceme neustále inovovat, budeme proto rádi za každou zpětnou vazbu.

V roce 2018 jsme zahájili samostatnou výrobu plisé a dnes jsme výrobcem s největším výběrem látek a modelů na českém trhu.

 

Nekompromisní kvalita

Omezený sortiment produktů nám umožňuje být těmi nejprofesionálnějšími na trhu. Známe všechny potřeby našich partnerů a snažíme se je implementovat do našich produktů a procesu spolupráce.

 

Nejlepší ceny

Kompaktní výroba žaluzií a plisé nám umožňuje minimalizovat naše náklady a nabídnout našim partnerům nejlepší ceny na trhu.

 

Výborná podpora během prodeje i po něm

Díky online objednávkovému systému mají naši partneři ve vhodnou dobu pro ně možnost vypočítat cenu na produkty a zadat objednávku 24/7

Pro eshopy nabízíme expedici našich plisé a rolet přímo ke koncovému zákazníkovi. Což výrazně zkracuje dobu realizace a snižuje náklady na jejich zpracování.